Kaitinimosi kubilai

Mūsų įmonė kaitinimosi kubių gamybą pradėjo 2009 metais.

Pirtmieji kubilai buvo iš eglės medienos, vėliau maumedžio. 2012 metais buvo pagamintas pirmas plastikinis (polipropileno) kubilas.

Nuo 2015 metų naudojame stiklo pluošto įdėklus savo kubilų gamybai.

Medinis kubilas - labai populiari laisvalaikio pramoga su šeima, artimaisiai ar draugų kompanija.

Tai vienas iš maloniausių būdų atgauti jėgas po darbų, smagiai praleisti laiką.

Be to, tai naudinga sveikatai – padeda įveikti stresą, nuimti nervinę įtampą, pagreitėja medžiagų apykaita, stiprėja imunitetas.

Didesniam malonumui ir naujiems potyriams maudymosi kubile, galime Jums pasiūlyti kubilo viduje sumontuoti LED apšvietimą (šviesos terapija), vandens masažo ar oro masažo sistemas, o gal abi iškarto.

Medinis kubilas tai dalelė gamtos Jūsų kieme.

Mūsų įmonė gamina kubilus iš natūralios medienos kurią kruopščiai atrenka ilgametę patirtį kubilų gamyboje turintys meistrai. Mes Jums galime pasiūlyti medinius kubilus pagamintus iš eglė, maumedžio, termintos pušies ar raudonojo kanados kedro medienų.

Diametras 160 cm; 180 cm; 200 cm; 220 cm; 200 x 300 cm (ovalas)
Sienelių aukštis 100 cm
Sienelių storis 44 mm
Medžio rūšis Eglė, maumedis
Komplektacija suoliukai kubilo viduje; apsauginė tvorelė; porankiai – kubilo sienelių viršuje, atrama ir puošmena; gėrimų laikikliai; suveržimo juostos iš nerūdijančio plieno; vandens išleidimo ventilius; įlipimo laipteliai; vandens maišymo irklas; dangtis
Krosnelės Vidinė, išorinė, integruota krosnelė iš nerūdijančio plieno; 2 metrų ilgio kaminas su kepurėle. Dujinė krosnelė, elektrinis vandens šildytuvas
Išorės apdaila Pasirinktinai galime kubilus deginti, aliejuoti, dažyti, lakuoti
 Priedai

LED apšvietimas; vandens masažo sistema; oro masažo sistema